Haber Fotograf

HATİAB Başkanı İbrahim Güder'in mutlu günü

HATİAB Hatay İş Adamları ve Bürokratları Derneği Başkanımız sayın İbrahim Güder beyin oğlu Alper Güder ve Hatice Münire İstanbul’da yapılan düğün İle dünya evine girdi. 

Ak Parti Genel Merkez Teşkilattan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Ak Parti MKYK üyesi Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Ak Parti Dış ilişkilerden sorumlu genel başkan Yardımcısı 23 ve 26. Dönem Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Hazine ve Maliye Bakanlığı Darphane Genel Müdürü A.Yasir Şahin, MÜSİAD 5. Dönem Genel Başkanı, DEİK Başkanı Dr. Nail Opak, 23. Dönem Nevşehir Milletvekili Mahmut Dede, Ümraniye Belediyesi Meclisi 2. Başkanı 15 Temmuz Gazisi Orçun Şekercioğlu, MİT Bölge Başkanı Akif Uludağ,  HATİAB Yönetim Kurulu ve YİK üyesi, Avrasya Hastahaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Hüseyin Urlu, HATİAB Yönetim Kurulu Üyesi FUZULEV Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, Genç MÜSİAD Genel Başkanı Av. Furkan Akbal, HATİAB Yönetim Kurulu Üyesi Mercedes-Benz HAS Otomotiv A Ş. Yönetim kurulu başkanı Latif Karaali ve HATİAB kurucularından ORGE ENERJİ A. Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nevhan Gündüz genç çiftlerin Nikah Şahidi olarak Hazır bulundular. 

Japonya’da Olimpiyat programında bulunan Gençlik ve spor bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu HATİAB başkanımız sayın İbrahim Güder’i Japonya’dan Telefonla arayarak, nikaha gelmeyi çok istediğini ancak Japonya Olimpiyat programı nedeniyle gelemediğini söyleyerek çiftleri tebrik etti, kutladı ve mutluluk dileklerini iletti. Hatay Milletvekilimiz Hacı Bayram Türkoğlu ile de olimpiyat ilgili  sohbet ettiler. 

Çin Cumhuriyeti Tayvan’da Üniversite eğitimini yapan Alper Güder Fakülte 1. si olarak İnşaat Mühendisi oldu. Akabinde master eğitimini ABD’nin dünyaca ünlü Purdue Üniversitesisinde Proje Yönetimiİ üzerine master eğitimini tamamladı. San Francisco merkezli bir firmada proje müdürü olarak çalışmaktadır. Gelin Hatice Münire de San Francisco da Şubat sonunda Öğretmen olarak mezun olacak.

Genç çifte mutluluklar dileriz.


Bu Haberi Paylaş

Yorum Yapabilirsin