Haber Fotograf

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'nin HATİAB ziyareti

HATİAB genel merkezi çok uzun yıllardan beri Beşiktaş’ta bulunan kiralık binada hizmet vermekteydi .
Hamd olsun geçen sene pandemi başında Üsküdar Altunizade de kendi yerimize geçerek kiradan kurtulmuş olduk.
Binamızı Dernek kullanımına uygun olarak yenilenerek kullanıma hazır hale getirdik. Pandemi Yasaklarının kalkmasıyla faaliyetlerine kaldığı yerden yine coşkuyla devam edecektir.
Bu yeni dönemde yasakların kalkmasıyla İlk etkinlik olarak AK PARTİ İstanbul İl Başkanı sayın OSMAN NURİ KABAKTEPE, İ̇stanbul İl başkan yardımcısı sayın GİYASETTİN GERGİN, 23. dönem Milletvekili sayın MAHMUT DEDE, Ümraniye Belediyesi MECLİS Başkan vekili 15 Temmuz Gazisi Kıymetli kardeşim sayın Orçun Şekercioğlu ORÇUN ŞEKERCİOĞLU ve Üsküdar Belediyesi Meclis Başkanı sayın Av. EKREM BAKİ bey, HATİAB Altunizade merkezinde, HATİAB YK ve YİK ÜYESİ arkadaşlarımızla birlikte Hatay Yöresel Kahvaltıda misafirimiz oldu.
Kahvaltı sonra Hatay’ımızın en önemli marka değerlerimizden KÜNEFE ikramını ünlü Asi Künefeleri YK başkanı HATİAB Yönetim Kurulu üyemiz Mustafa Görgen kardeşimiz yaptı. Muhteşem bir lezzetti. Misafirlerimizin tamamından 10 üzerinden 10 aldı. Kendisine buradan teşekkür ediyorum diliyorum.
Ülkemizde ve dünyada yaşanan olaylar ve bize etkileri olmak üzere bir çok konuda sohbet etme ve bilgilenme imkanı bulduk.
Ak Parti İ̇stanbul İl Başkanı sayın OSMAN NURİ KABAKTEPE ve kendilerine eşlik eden kıymetli heyetine HATİAB a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Bu Haberi Paylaş

Yorum Yapabilirsin